tel. 71 707 28 06       biuro@domyczystejenergii.pl Logo Grupa DCE  GRUPA DCE

indywidualna wycena

Projekty z pracowni projektowej Domy Czyste Energii możemy wybudować w dowolnej technologii.

t1
Budowa domów z bloczków Ytong, które wykazują cechy wspólne z bloczkami, cegłami lub pustakami, stosowanymi od dziesięcioleci,  jest czysta, szybka i prosta.
Systemowe rozwiązania pomagają sprawnie zorganizować budowę, zaoszczędzić na zużyciu energii czy materiałów. Jednowarstwowe ściany z Ytonga nie wymagają dodatkowej warstwy izolacji termicznej a zapewniają najwyższy komfort cieplny. Komplet systemowych narzędzi ułatwia wykonawcom prowadzenie prac, a także zapewnia poprawne murowanie.

 

t2
Kremazyt to materiał do budowy domu, który jest niepalny, mrozoodporny, mało nasiąkliwy. W przeciwieństwie do cegieł keramzyt nie zawiera popiołów wielkopiecowych. Jest lekki, odporny na korozję biologiczną, działanie grzybów i pleśni, ma doskonałą termoizolacyjność i dużą wytrzymałość mechaniczną.
Budowa domu w systemie prefabrykowanych, wielkowymiarowych elementów ściennych na bazie keramzytu jest stosowana z powodzeniem w Niemczech i krajach skandynawskich od ponad 40 lat. Dzięki swoim parametrom technologia ta jest nie tylko atrakcyjną alternatywą tradycyjnego budownictwa murowanego, ale znajduje również zastosowanie w budownictwie niskoenergetyczym i pasywnym.
Zastosowanie systemu PRAEFA pozwala skrócić ten czas do około 3-4 miesięcy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości budynku. Technologia ta jest nie tylko szybka, ale również bardzo elastyczna i pozwala uzyskać skomplikowane architektonicznie budynki. Może być również stosowana przy budowie nowoczesnych budynków wielokondygnacyjnych.

 

t3
Domy w technologii Wolf Haus powstają na bazie najwyższej jakości surowców renomowanych producentów na świecie m.in. drewna konstrukcyjnego KVH oraz drewna klejonego BSH, co stanowi o ich trwałości.
Koncepcja technologiczna opiera się przede wszystkim na dbałości o wysoką izolacyjność cieplną przegród budowlanych, stolarki okiennej i drzwiowej, szczelności budynku, likwidacji lub ograniczeniu mostków cieplnych oraz starannym wykonawstwie.
Domy gotowe w technologii prefabrykowanej drewnianej gwarantują przede wszystkim komfort psychiczny. Jeden wykonawca prowadzi i koordynuje inwestycje od koncepcji domu przez wszystkie etapy budowy aż do gotowego domu w stanie deweloperskim. To idealna forma realizacji inwestycji życia, gwarantująca poprawne wykonanie, szybko czas budowy, oszczędność pieniędzy i nerwów. Dzięki doborowi odpowiednich materiałów, optymalnych instalacji i doświadczeniu ekipy montażowej – inwestorzy mogą cieszyć się solidnymi i tanimi w użytkowaniu domami.

 

Wprowadź kod dostępu

Wrowadź kod dostępu uprawniający do bezpłatnej indywidualnej wyceny bodowy domu

Partnerzy